١٣٩٨/٠۶/٣٠

دو کارگاه با محوریت ماشین آلات مدرن و ماشین آلات سبز در ایران پلاستانجمن صنایع همگن ماشین سازان و تجهیزات پلیمری هم درنمایشگاه کارگاه های تخصصی برگزار می کند.
به گزارش ستاد خبری نمایشگاه ایران پلاست؛ مرتضی نیک سرشت دبیر انجمن صنایع همگن ماشین سازان و تجهیزات پلیمری درباره برنامه های این انجمن در نمایشگاه ایران پلاست گفت:در شورای تشکل های صنعت پلاستیک- انجمن ما یکی از 14 عضو این تشکل است- تصمیم بر آن شد که در نمایشگاه ایران پلاست با همکاری برگزارکننده، کارگاه های آموزشی در زمینه ماشین سازی برگزار شود.
نیک سرشت، با بیان اینکه دو کارگاه با محوریت ماشین آلات جدید، مدرن و ماشین آلات سبز در نمایشگاه ایران پلاست برگزار می شود، افزود: مدرسان این کارگاه ها از اعضای انجمن هستند و در این کارگاههای آموزشی اصول تنظیم دستگاه ها و یک دستگاه تزریق و یک اکسترودر جدید معرفی می شود.
وی تاکید کرد: ما در ایران پلاست به دنبال حضور حداکثری (شرکت های داخلی و خارجی) هستیم و تا به امروز تلاش شده است تا صنعتگران را ازبرگزاری این رویداد مهم مطلع و از هر فرصتی در دیدار با دوستان برای مطرح کردن این نمایشگاه استفاده کنیم.
دبیر انجمن صنایع همگن ماشین سازان و تجهیزات پلیمری افزود: از سوی این انجمن از تعدادی از  مهمان خارجی که فعال در زمینه تولید محصولات هستندجهت حضور در این نمایشگاه دعوت شده است که نمایندگانی از ایتالیا، ارمنستان، آلمان و چند کشور همسایه در این نمایشگاه حاضر خواهند بود .
گفتنی است؛ انجمن ماشین سازان از سال 83 فعالیت خود را در راستای حراست از حقوق ماشین سازان و افزایش و ارتقا کیفیت و حفظ رقابت و جمع آوری مستندات و اطلاعات آغاز کرده و در این حوزه به عنوان مشاور ایفای نقش می کند. این انجمن با انجمن تجار بارسلون و انجمن فعالان اقتصادی ارمنستان در ارتباط است و در نمایشگاه چاینا پلاست به عنوان غرفه گذار و نماینده ماشین سازی کشور حضور داشته است.