به اطلاع مشارکت کنندگان محترم نمایشگاه بین المللی ایران پلاست می رساند با برنامه ریزی های انجام شده متقاضیان رزرو غرفه های پیش ساخته یا ماکسیما می توانند از بین غرفه های ارائه شده (3 مدل غرفه پیش ساخته و دو مدل غرفه ماکسیما با خدمات و قیمت های مختلف) متناسب با نیاز خود اقدام به انتخاب و رزرو نمایند.

غرفه نوع  01 : به ازای هر غرفه 12 متری یک عدد میز، دو عدد صندلی، نور متعارف و یک پریز برق  تحویل داده می شود.

 غرفه نوع 02: به ازای هر غرفه 12 متری یک عدد میز MDF پایه فلزی، دو عدد صندلی فایبر گلاس،  آبدارخانه با پرده،  نور متعارف و یک پریز برق  تحویل داده می شود. ستون های غرفه 3.5 متر ارتفاع دارد و امکان نصب  لوگوی شرکت روی آن وجود دارد.

 

غرفه نوع 03: به ازای هر غرفه 12 متری یک عدد میز شیشه ای، دو عدد صندلی چرمی،  آبدارخانه با پرده،  کانتر MDF به ارتفاع یک متر، نور متعارف و یک پریز برق  تحویل داده می شود. ستون های غرفه 3.5 متر ارتفاع دارد و امکان نصب  لوگوی شرکت روی آن وجود دارد. کتیه غرفه بلند و به ابعاد 100*180 است.

 

غرفه ماکسیما نوع 01: دیوار به ارتفاع 242 سانتی متر . ست میز و صندلی . کانتر اطلاعات . نورپردازی . سردر به ارتفاع 360 سانتی متر. کتیبه سر در 142 سانتی متر . یک صفحه به ابعاد30*90 سانتی متر برای نوشتن اسم و شماره غرفه.

این غرفه ها بدون کف سازی  و چاپ و  با موکت کف ارائه می شود. هزینه چاپ و کف سازی جداگانه محاسبه می شود.

دریافت فایل PDF انواع ماکسیما - نوع 01

غرفه ماکسیما نوع 02: ارتفاع غرفه از 242 تا 360 سانتی متر ( متناسب با ابعاد غرفه). ست میز و صندلی. کانتر اطلاعات . نورپردازی . سردر  و کتیبه. انباری، فضای چاپ اسپایدری، فضای چاپ ایستاده.

 این غرفه ها بدون کف سازی  و چاپ و  با موکت کف ارائه می شود. هزینه چاپ و کف سازی جداگانه محاسبه می شود.

دریافقت فایلPDF انواع غرفه ماکسیما - نوع 02