ماشین سازی خادم، با تجربه 35 ساله، مجربترین کادر متخصص در ساخت دستگاه های تزریق پلاستیک و آسیاب پلاستیک را به خدمت گرفته است. آقای خادمی مدیرعامل این شرکت به ستاد خبری ایران پلاست، گفت: تولید بهترین محصولات با بهره گیری از فناوری روز دنیا و استفاده از مرغوب ترین مواد اولیه، در کنار توجه ویژه به تحقیق و توسعه، حضور فعال در تشکل های صنفی و مشارکت در نمایشگاه های داخلی و خارجی در برنامه این شرکت بوده است.

وی افزود: خانواده‌ی بزرگ مشتریان ماشین سازی خادم را مجموعه‌ی گسترده ای از تولیدکنندگان کارخانجات داخلی (تولیدکنندگان قطعات پلاستیکی خودرو، گرانول ساز ها، فعالین صنعت بازیافت) و مشتریان خارجی (کویت، عراق و افغانستان ) تشکیل داده اند.

امسال و در سومین سال حضور در ایران پلاست، در سالن 7 در کنار سایر اعضای انجمن صنفی و کارفرمایی ماشین سازان داخلی حضور داریم.

نمایشگاه برای معرفی شرکت ما بسیار مفید بوده و در  افزایش فروش ما موثر بوده است.

امیدواریم امسال  هم بهتر  از سال های قبل باشد.

 

خادمی در خصوص آسیاب جدید این شرکت که در ایران پلاست معرفی خواهد شد می گوید: در نمایشگاه امسال محصول جدیدی ارایه خواهیم کرد.

قبلا آسیاب 60*40 می ساختیم، الان آسیاب 100*80 با کیفیت بالا می سازیم که کاربرد صادراتی دارد.

در واقع  دستگاه آسیابی که ما می سازیم برای هر نوع ضایعاتی، هم قطعات خیلی ظریف (مثل سفره های یک بار مصرف) و هم قطعات خیلی خشن (مثل سپر ماشین) کاربرد دارد و می تواند آنها را برش بدهد.

 

از او می پرسیم که آینده صنعت را چگونه می بینید؟ می گوید: هر چقدر که باعث رشد و پیشرفت کشور باشیم باعث افتخار مجموعه ما است.

خیلی از افراد به ما پیشنهاد داده اند که از اسم شرکت ما استفاده کنند و با سرمایه ای که داشتند دستگاه تزریق و یا آسیاب وارد کنند و در واقع مجموعه ما صرفا فروشنده  باشد. اما به علت ملی گرایی و وطن دوستی این پیشنهادها را قبول نکرده ایم. امیدواریم که بتوانیم  این بینش را به دوستان دیگر هم انتقال دهیم.

 

خادمی در خصوص شرایط فعلی اقتصاد کشور می گوید: 20 درصد قطعات برقی ما که وارداتی است را با قیمت بالا و به سختی می توانیم تهیه کنیم.

هر چند از طرف دیگر تحریم ها باعث رشد کار ما شده است. از نظر فرهنگی باید کار بشود  تا کالای ایرانی به ایرانی ها ثابت بشود.

در حال حاضر که شرایط اقتصادی یک مقدار به ثبات رسیده است می توان برای آینده برنامه ریزی کرد. البته باید بدانیم کار با کیفیت، همیشه مشتری خود  را  چه در داخل و چه در خارج پیدا می کند و  به اصطلاح روی زمین نمی ماند.