آغاز ثبت نام نمایشگاه مجازی ایران پلاست
info@iranplast.ir English
تاریخ خبر : 1402/9/1

اطلاعیه شماره سیزده ایران پلاست 1402به اطلاع مشارکت کنندگان محترم در هفدهمین نمایشگاه بین المللی ایران پلاست می رساند که جهت دریافت صورتحساب و چک های تضامین ابتدا در لینک ذیل نام شرکت خود را جستجو نموده در صورتیکه نام شرکت در لیست آماده است، با همراه داشتن معرفی نامه، مهر شرکت و رسید چک تضمین به آدرس شهرک غرب، بلوار فرحزادی، خیابان سپهر، روبروی املاک ملل پلاک 21 طبقه 3 شرکت راهکار تجارت، مدیریت کوشا مراجعه نمایید.

لینک لیست سری اول صدور فاکتور و تحویل تضامین

شایان ذکر است مشارکت کنندگانی که خارج از تهران هستند نسبت به ارسال نامه طبق نمونه ذیل به آدرس ایمیل SOSMALI@yahoo.com اقدام نمایند تا نسبت به پست صورتحساب و چک تضمین اقدام گردد.

نمونه متن نامه:

شرکت راهکار تجارت مدیریت کوشا

احتراما، خواهشمند است یک فقره چک تضمین به شماره ............. نزد بانک ............. شعبه ........... به مبلغ ............. را ابطال و به همراه صورتحساب نهایی این شرکت به آدرس .......................... کد پستی ................ و آقا/خانم ............ تلفن همراه ....................تحویل نمایید.

تبصره :شرکتهایی که هنوزبدهکار هستند بایستی نسبت به تسویه بدهی اقدام نموده و سپس جهت دریافت چک اقدام نمایند.

 

*مشارکت کنندگانی که نامشان در لیست نمی باشد با ستاد برگزاری به شماره 42917000 داخلی امور مالی نمایشگاه های داخلی تماس حاصل فرمایند.