آغاز ثبت نام نمایشگاه مجازی ایران پلاست
info@iranplast.ir English

پاویون سرمایه گذاری
در این پاویون امکان حضور سرمایه‌گذاران خطرپذیر، سرمایه‌گذاران بخش خصوصی، صندوق‌های سرمایه‌گذاری و شرکت‌های بزرگ فعال در ایران پلاست را فراهم نموده‌ایم تا ضمن بررسی ایده‌های مرتبط با موضوعات نمایشگاه و ارزیابی آن‌ها فرصت سرمایه‌گذاری و حمایت‌های متعدد را پیش روی شرکت‌های صاحب ایده قرار دهند. این پاویون محفلی برای شما صاحبان ایده است تا بتوانید با معرفی حرفه‌ای محصول و خدمات خود توجه سرمایه‌گذاران مختلف را جلب نمایید.

پاویون تجربه
در پاویون تجربه فرصتی فراهم شده است تا افراد صاحب تجربه در حوزه‌های مختلف مرتبط با نمایشگاه به طرح اندوخته‌های ارزشمند خود بپردازند. این پاویون برای افرادی است که می‌خواهند پیوسته بر یافته‌ها و دانش خود بیفزایند و چه اندوخته ای بهتر از تجربه و مسیری که دیگران آن را طی کرده اند.

پاویون اتفاق نو
شرکت‌های دانش بنیان جایگاه ویژه خود را دارند. این پاویون مخصوص شرکت‌های دانش بنیان و ارائه متهورانه محصولات و خدمات آن‌ها است تا در دنیای تکنولوژی، پیشرفت و افکار پیش‌رونده مسیر هوشمند سازی ایران پلاست هموارتر طی شود. شرکت‌های دانش بنیان در این پاویون فرصت ارائه محصولات خود را بر روی استیج دانش‌بنیان دارند و همچنین می‌توانند ضمن تعامل با شرکت‌های بزرگ و شرکت ملی پست محصول و خدمات خود را به درآمدزایی مالی برسانند.

پاویون تعامل
پاویون تعامل محلی برای شنیدن دغدغه ها، نیازها و فرصت‌هایی است که از طرف شرکت‌ملی پست و شرکت‌های بزرگ مطرح می‌شوند. در این پاویون شما می توانید مسائل اولویت دار ایران پلاست را از زبان مدیران آن بشنوید و برای حل مسائل با مدیران تعامل داشته باشید و طرح و ایده‌های خلاقانه مطرح نمایید.

پاویون گفت و گو
این شعار ما در پاویون گفت و گو است. ما با ایجاد فضایی جذاب،خلاقانه و سرشار از انرژی به شما این امکان را می‌دهیم تا با همکاران خود و دیگر شرکت‌های حاضر در نمایشگاه به صرف یک نوشیدنی گوارا گفت و گویی صمیمانه داشته باشید.

استیج خلاقیت
استیج خلاقیت جای هرکسی است که در اکو سیستم پست محصول یا خدمتی خلاقانه، جدید و بلندپروازانه خلق کرده است. در این استیج تمام امکانات لازم جهت یک ارائه بی نظیر فراهم شده است تا شما بتوانید به بهترین نحو خود را معرفی کنید.

پاویون بین الملل
شرکت های بزرگ پستی دنیا در نمایشگاه ما حاضر خواهند شد تا تجارب، دستاوردها و خدمات خود را ارائه کنند. حضور آن ‌ها علاوه بر بازدید فرصتی است تا آن‌ها با نوآوری‌ها، دانش و خلاقیت شرکت‌های ایرانی آشنا شوند و بستر همکاری و تعامل بین‌المللی فراهم گردد.

پاویون رسانه
رسانه‌های مطرح و پرمخاطب کشور مهمان نمایشگاه ما هستند. نمایشگاه ایران پلاست فرصتی برای بازتاب دستاوردها و نوآوری های ایرانیان در ایران پلاست است که شرکت‌های حاضر در نمایشگاه می‌توانند قابلیت‌های خود را در قاب دوربین و متن اخبار آن‌ها بگنجانند.

پاویون خدمت
در این پاویون کارشناسان شرکت‌ملی پست حضور خواهند داشت تا فارغ از روندهای اداری مرسوم به تمام شرکت‌ها و افراد دغدغه مند در اکوسیستم پست مشاوره و خدمت ارائه کنند.

پاویون نوآوری و فناوری
این پاویون نمایشگاهی جذاب برای به نمایش درآوردن جدیدترین و به روزترین دستاوردهای نرم افزاری و سخت افزاری ایران پلاست است. نمایشگاهی با رنگ و لعاب فناوری و تکنولوژی که بی‌شک برای همگان جذاب خواهد بود.