درباره نمایشگاه مجازی

نمایشگاه مجازی ایران پلاست

سرعت پیشرفت هوش مصنوعی و ادغام آن با جهان مجازی متاورس پدیده هایی هستند که به سرعت در حال فراگیر شدن می باشند. یکی از عرصه های تغییر پذیر در آینده نمایشگاه ها و رویدادها می باشند. کاهش هزینه های برگزاری، افزایش میزان مخاطبین، گستره جهانی نمایشگاه ها و رویدادها، تجارت بیشتر به نسبت غرفه های حضوری و در نهایت ارتباط با تمام جهان برای معرفی محصول و خدمات ره آورد دنیای آینده است.
نمایشگاه مجازی ایران پلاست گامی بلند و جسورانه برای رسیدن به نقطه ای متمایز در برگزاری نمایشگاه است که در نظر دارد به مرور زمان با بهره گیری از پیشرفته ترین خدمات مجازی بستری را برای معرفی شرکت های حاضر در نمایشگاه به تمام ایران فراهم کند.
در گام اول با ایجاد زیرساخت این نمایشگاه و عرضه بخشی از ویژگی های نمایشگاه حضوری در بستر نمایشگاه مجازی این امکان را فراهم کرده ایم تا شرکت های حاضر در نمایشگاه به عنوان غرفه های پیشرو ، در چشم انداز آینده ایران پلاست حضور پیدا کنند.

شرکت های علاقه مند به حضور در نمایشگاه مجازی جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند با دبیرخانه نمایشگاه مجازی به شماره تلفن های 02188334053 و 02188334054 تماس حاصل فرمایند.


نمایشگاه مجازی


ویژگی های نمایشگاه مجازی


اختصاص غرفه سفارشی

رابط کاربری سه بعدی

داشبورد تحلیلی کارآمد

قابلیت به اشتراک گذاری راحت اسناد

امکان تنظیم قرار ملاقات و چت آنلاین

امکان عرضه محصولات و خدمات در قالب های محتوایی متنوع

ارتباط دائمی شرکت ها با بازدیدکنندگان

امکان بازدید مخاطبین بین المللی از نمایشگاه

اسپانسر ها
تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت برای نمایشگاه بین المللی ایران پلاست محفوظ می باشد